Tkabber Wiki

Теорія
Login

Зміст

Глосарій (словарій)

1001 невідоме слово з тих, що ви хотіли, але боялися спитати.

Статті

Початківцям

Серія статтей для початківців. Маємо надію, що вони допоможуть вам зробити вибір на користь Ткаббера та ознайомитися зі світом Jabber.

Про Ткаббер

Якщо ви трошки знайомі з принципами спілкування в Jabber і тепер замислюєтесь над тим, яку програму обрати для спілкування, почитайте короткий опис Ткаббера — можливо, воно відмовить вас від нерозумного кроку :-)

Ткаббер доступний у вигляді декількох дистрибутивів під основні операційні системи. Дізнатися всієї правди про це і зробити вірний вибір вам допоможе ця стаття.

Швидкий старт (з купою скриншотів)

Ця стаття призначена для тих, хто не злякався написаного у рекомендованій вище статті і обрав для себе підходящу програму — Ткаббер ;) Прочитавши запропоновану інструкцію по швидкому старту, ви навчитесь базовим засадам роботи з Ткаббером: створити аккаунт, залогуватися на сервері, зайти до группового чату і почати розмову. Крім цього ви дізнаєтесь як спілкуватися з користувачами інших IM-систем: ICQ, MSN Messenger, Yahoo Messenger, AIM, а також читати новини. Ви готові? — Вперед!

Налаштування Ткаббера: базис та глибше

Якщо перший запуск Ткаббера відбувся вдало, порадимо звернути вашу увагу на наступну статтю, нехай вона і буде вам не дуже зрозуміла спочатку. Якщо ж виникли якісь проблеми, то ознайомлення зі статтею вам не уникнути. В кінці-кінців вона збереже вам багато часу, незважаючи на те, чи будете ви читати вікі далі, чи вивчатимете Ткаббер самостійно. У випадку ж проблем вам, мабуть, прийдеться звернутися за допомогою до більш досвідчених користувачів, і знання цих елементарних речей допоможе вам зрозуміти, про що саме йдеться в поданих порадах ;)

Вмілим користувачам

Цей розділ — "для тих, хто в морі", тобто, вже має певний досвід в спілкуванні з Ткаббером, але хоче навчитися більшому.

Тонке налаштування

Налаштування Ткаббера: ази і глибше. Автор — Kostix.

Меню

Спочатку пробіжимося по пунктах меню — там є що розглянути. Деякі речі корисно знати з самого початку. Натисніть, щоб перейти до статті.

Налаштування

В них легко заблукати, але тут зібрано практично все. Стаття велика, тому зроблена окремою сторінкою.

Config.tcl з людським обличчям

Деякі налаштування Ткаббера можна підправляти прямо в конфігураційному файлі. В принципі, конфіги (за замовчуванням, а також те, що йде в дистрибутиві в якості прикладів) має коментарі і, на всяк випадок, якщо вам не все зрозуміло, розберемо тут найцікавіші і найважливіші моменти. Перейти до статті.

Інші статті