Tkabber Wiki

Плагіни
Login

ЗРОБИТИ ПОСИЛАННЯ НА ФАЙЛИ З РОС. ВІКІ І ПОФІКСИТИ УЧАСНИКІВ НА КОРИСТУВАЧІВ (З посиланням на рос. вікі чи зробити їх на цій?)

Зміст

Офіційні плагіни для Ткаббера

У цьому розділі нічого принципово нового не буде — зведення по існуючим плагінам і коротка допомога для бажаючих завантажити їх.

Отже, на сьогоднішній день на офіційній сторінці плагінів налічується 12 розширень до Ткаббера: bc, checkers, chess, cyrillize, ejabberd, georoster, mute, osd, reversi, socials, spy і whiteboard. Двома словами про кожний:

Крім офіційних є ще напівофіційні плагіни, які потрапили в ткаббер зовсім недавно і не встигли ще потрапити ні в один з релізів. Встановити самий свіжий пакет плагинов можна з SVN. Для цього необхідно проробити наступне (звичайно, у вас повинен бути встановлений пакет svn):

svn co http://svn.xmpp.ru/repos/tkabber/trunk/tkabber-plugins tkabber-plugins

Список напівофіційних плагінів:

Щоб плагіни працювали, вони повинні перебувати в директорії ~/.tkabber/plugins. Кожний плагін у встановленому вигляі являє собою теку, ім'я якої збігається з відповідною назвою (наведені вище). У цій теці можна виявити сам файл плагіна pluginname.tcl, а також дві підтеки — .svn і msgs. Перший нас не цікавить, у другому перебувають повідомлення, які виводяться для користувача залежно від ситуації або помилок. У плагінах ігор, що використовують графіку (наприклад, шахів), можна знайти ще каталог pixmaps, де зберігаються зображення дошки й фігур.

Неофіційні плагині для Ткаббера

Тут є посилання на плагіни для Ткаббера, які не потрапили в tkabber-plugins або в дорозі ;).

Alarm

Можливість відправити співрозмовникові сигнал. Вид сигналу (звук, повідомлення, запис у чаті) вибирає співрозмовник. Є фільтр і захист від флуда. Ідея звідси продовження тут. Розроблено протокол, опис всередині. Всі помилки і запити надсилайте Feez.

Autoconnect

Даний плагин призначений для автоматичного з'єднання з потрібними транспортами після від'єднання або при старті Ткаббера. Критику й побажання направляйте eXire.

Tab number

Переробка патча Lknight'а у плагин. Зроблено не дуже охайно, але нічого більше розумного не придумав. Якщо є якісь ідеї, то прошу повідомити eXire.

Confirm

Додає питання при закритті всіх/інших табів і Ткаббера. Є графічні налаштування в Customize→Plugins→Confirm.

eXire

Rsssaver

Оскільки Ткаббер не кешує новини при критичному завершенні, то в людей, що не закривають Ткаббер днями/тижнями, виникали випадки, коли в кеші перебували новини тижневої (і більше) давнини. Даний плагін кешує новини через %n повідомлень. Так само додає кнопку збереження у вікно новин (для ручного збереження).

eXire.

Bookmarks

Плагін автоматично ставить bookmark у вікнах чата при автоматичному і ручному відході до away, а також при втраті фокуса вікном Ткаббера. Налаштовується через Customize → Plugins → Bookmarks.

Після розпакування архіву ви побачите папку bookmarks_plugin.

При зміні статусу автоматично або вручну виставляється стандартна (червона) галочка, при втраті фокуса — зелена. У настроюваннях можна підбудувати під себе інтервал тайм-ауту для втрати фокуса, тобто, по закінченні якого часу Ткаббер почне вважати, що ви дійсно перемкнулися на іншу програму попрацювати, а не просто відволіклися на хвилинку глянути пошту.

Спасибі Archimed за іконку.

eXire.

Meebo me

Плагін ховає запити авторизації і відслідковує зміну ніка тільки для користувачів *@guest.meebo.org. Він вам знадобиться, якщо ви збираєтеся використати віджет meebome і приймати повідомлення в Ткаббере. Всі помилки і запити надсилайте Feez-у.