Tkabber Wiki

Головна стаття
Login

Tkabber

Ласкаво просимо на офіційну сторінку документації одного з найкращих клієнтів протоколу JabberTkabber

Давайте відразу домовимося, що в цій документації (принаймні в українській версії) писати назву програми будемо кирилицею: зрештою, це слов’янський продукт, та й схиляти за правилами української мови простіше ;)

Структура сайту досить проста:

Ще кілька посилань на великі розділи вікі:

Повний список сторінок цієї вікі можна знайти тут.

З питань організації цієї вікі звертайтеся до Bigote (російська, англійська, іспанська, каталанська), Kostix (російська, англійська) або LKnight (російська, англійська) — нас можна знайти також на вищезгаданій конференції xmpp:tkabber@conference.jabber.ru.

Відповідальні за український переклад вікі — Fixer (російська, англійська) та Archimed. Нас теж можно знайти на конференції xmpp:tkabber@conference.jabber.ru.

Робота над вікі доступна для всіх — реєстрація вільна. Проект багатомовний, підтримуються мови англійська, іспанська, російська, українська. Якщо ви хочете перевести статті вікі на яку-небудь іншу мову, будь ласка, зв'яжіться з нами. При роботі над перекладом вам допоможе наша довідка.

Якщо ви серйозно хочете допомогти вікі й Ткабберу, прохання ознайомитися з нашими планами на майбутнє, щоб не винаходжувати велосипеда. Якщо у вас є свої ідеї в галузі нововведень, які ви хочете втілити, прохання додавати їх на тій сторінці, щоб їх було видно іншим учасникам проекту. Якщо у вас немає досвіду роботи з вікі, на сторінці довідки є дуже корисні посилання на тему оформлення тегів, лінків тощо.

Останнім часом нас запитують, who is who у конференції й на вікі. Старожил конференції й один із засновників вікі Bigote готовий розповісти вам історію їхнього створення, якщо ви не пошкодуєте для старого горілки — промочити горлянку ;-D